Yaşam

29 Ekim marşını söylemediği için protesto edilen Özcan Deniz kendini savundu: Patronumla yanlış anlaşılma vardı

28 Ekim’de Kıbrıs’ta sahneye çıkan Özcan Deniz, konserde 100. Yıl Marşı’nı söylemediği gerekçesiyle protesto edildi. Seyircilerin çatal ve bıçaklarla masaya vurarak gösterdiği tepkiyi anlatan Deniz, organizasyondaki kaos nedeniyle marşı söyleyemediğini söyledi.

“100. YILINI KUTLAMAMAK BÜYÜK BİR YALAN VE SUİKAST”

Protesto sahnelerinin sosyal medyada hızla yayılmasının ardından Instagram hesabından açıklama yapan Özcan Deniz, kendisini şu sözlerle savundu: “Cumhuriyetimizin 100’üncü yıl dönümünü kutlamadığım büyük bir yalan ve suikasttir. Konserim 28 Ekim’de. Setim 30 Ekim’de başlasa da Filistin’de yaşananlardan dolayı kınanıyorum.” “Bu özel geceyi gece sahneye çıkarak iptal etmedim. Hayatımda bir daha yaşayamayacağım bu özel 100. yıl kutlamasında sahneye çıkıp coşkuyla kutlamak istedim.”

“KONSER KAYDEDİLMEDİĞİNDEN GÖRÜNTÜLERE ERİŞEMİYORUM”

“Konser kaydedilmediği için görüntülere ulaşamıyorum. Ancak konsere gelen bine yakın seyirciden herhangi biri, ilk şarkının hemen ardından ve konserin sonunda yaptığım uzun Cumhuriyet konuşmamı ve kutlamamı kaydetmiş olsaydı. Gerçek duygularımı dile getirdiğim bu programı sadece eğlence amaçlı değil, yayınlamalarını rica ediyorum.”

“ŞEFİMLE YANLIŞ ANLAŞILMADAN KAYNAKLANAN ORGANİZASYON KARIŞIKLIĞI YAŞANDI”

“Finalde 10. Yıl Marşı’nı söyleyememem tamamen şefimle aramızdaki yanlış anlaşılmadan kaynaklanan organizasyonel kaostan kaynaklanmaktadır. Ama kutlamadım. Tam tersine samimiyetle ve sürekli yaptığım Cumhuriyet konuşmam. Alkışlarla kesildi, kutlamama gelen tüm izleyiciler şahittir. Kaydı elime ulaşınca paylaşacağım. Saygılarımla… “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu