Teknoloji

Alan Wake 2 Genişletme Paketleri Detaylı

Alan Wake 2 genişletme paketlerine ilişkin ilk ayrıntılar, oyunun Remedy Entertainment tarafından güncellenen SSS sayfasıyla ortaya çıktı. Night Springs ve The Lake House olarak isimlendirilen bu genişleme paketleriyle ilgili ilk detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  Alan Wake 2 Yine Arttı: Yeni Fiyatlar Ne Kadar?


Bildiğiniz gibi mayıs ayında oyunun resmi SSS sayfasında çıkışının ardından iki adet fiyatlı genişleme paketinin yayınlanacağı açıklanmıştı. Bugün Alan Wake 2 genişletme paketlerine ilişkin ilk detaylar paylaşıldı.

Alan Wake 2 Genişleme Paketleri Neler Sunacak?

Deluxe sürümüne sahipseniz ek bir ücret ödemeyeceğiniz bu içeriklerden biri de Night Springs olacak ve 2024 baharında çıkacak. Vizyonların ve hayallerin hakim olacağı söylenen bu genişleme paketinde, pakete adını veren kurgusal televizyon programının bazı kısımlarında açıklanamaz. Bu bağlamda pek çok tanıdık yüz geri dönecek. Hatta bu karakterleri yöneteceğiz.

İkinci genişleme paketiniz The Lake House’a gelince, Cauldron Lake kıyısındaki bir tatil yerine doğru yola çıkacağız. Bu tesis bağımsız bir hükümet kuruluşudur ve gizli araştırmalar üzerinde çalışacaktır. Ancak bir aksilik yaşanır ve olaylar bu şekilde başlar ve Alan Wake ve Saga Anderson karakterlerine liderlik edeceğimiz, iki taraflı bir macera bir kez daha bizi bekliyor.

Bu genişleme paketlerinin dışında Alan Wake 2’ye yakın zamanda New Game+ seçeneğinin de ekleneceğini söyleyelim. Şimdilik bir çıkış tarihi olmayan bu seçenekle, ilk oyununuzda kilidini açtığınız tüm silahlar ve güçlendirmeler bir sonraki oyunuza taşınacak. Kabus adı altında yeni bir zorluk seviyesi eklenecekken, yeni el yazması sayfaları ve görsel içerikleri de içeren yeni alternatif hikaye anlatımı bizi bekliyor olacak. Yani farklı görüntüler göreceğiz.

guzelyurthaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu