Yaşam

Boğaz kıyısında Oğuzhan Koç şovu

İSTANBUL (İGFA) –Son dönemde yaptığı single ve sahne çalışmalarıyla popülaritesini artıran Oğuzhan Koç, Polat Yağcı’nın Poll Production tarafından organize edilen Paraf Kuruçeşme Açık Hava Konserleri serisinde sahne aldı.

Kuruçeşme Açık Hava’da ilk kez konser veren Koç, güç dolu sahnesiyle sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Boğaziçi kıyısında gerçekleştirilen müzik ziyafetini dinleyen binlerce kişi, ünlü sanatçının müziği ile büyülendi.

Kuruçeşme Açıkhava sahnesinin büyülü atmosferi Oğuzhan Koç hayranlarının yoğun ilgisiyle doldu. “Aşk Beni Yener” adlı popüler müzikle sahne alan Koç, “Güzel bir akşam… Yağmur yağacak diye çok korktum. Ama yağmur yağsa da eminim hepiniz bayılırsınız.” burada olun. Konserlerimin vazgeçilmez kuralı tüm şarkılarıma eşlik etmektir. İyi ki geldiniz. Bu güzel geceyi benimle geçirmek istediğiniz için çok teşekkür ederim” diyerek müzikseverleri selamladı.

“Bulutların Tutsağıyız” ve “Her Aşk Bir Gün Biter” ile Boğaziçi’nde aşk rüzgarları estiren Koç, sahnede keyifle söylediği şarkılardan oluşan renkli repertuarının yanı sıra hit müziğiyle de herkesin gönlünü fethetti. Cenk-Ece Tosun, Mustafa-Sena Pektemek ve Necip-Nur Uysal, bu özel gecede Oğuzhan Koç’u yalnız bırakmadı. 2.5 saat sahnede kalan Oğuzhan Koç, İstanbul’un eşsiz manzarasında doyumsuz müzik ziyafetini geride bıraktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu