Haber

Ensonhaber YouTube kanalında gençlerin sesi olan Z Outlook programı başladı.

Türkiye’nin en çok tıklanan internet sitesi Ensonhaber, ilgi çekici manşetleri ve haber diliyle dikkat çekmeye devam ediyor.

İnternet gazeteciliğinde gündemi merak uyandıran Ensonhaber, sosyal medyadaki varlığı ve canlı yayınlarıyla da ilgi odağı oluyor.

TikTok içerikleri, Instagram paylaşımları ve YouTube trafiğiyle üst sıradaki yerini koruyan Ensonhaber, canlı yayınlarıyla da öne çıkıyor.

Hafta içi her gün saat 12.00’de Taha Hüseyin Karagöz ve 18.00’de İlker Koç’la canlı yayın yapan Ensonhaber, bu sefer rotayı gençlere çevirdi.

Gençler söz sahibi: Z Outlook programı başladı!

Dönemin gençlerinin yani Z kuşağının siyasi ve gündemsel fikirlerine değer veren Ensonhaber yeni bir programla karşınızda.

Sosyal medyanın tanınmış simalarından Onur Çavuşoğlu’nun başrolünde yer aldığı “Z Bakışı” programı artık her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma saat 22:00’de izleyicisiyle buluşacak.

Z Outlook’un ana gündemi günümüz gençleri ve onların niyetleri olacak. Programın konukları elbette gençler…

Gençler gündemi değerlendiriyor

İkinci yayınını gerçekleştiren Onur Çavuşoğlu’nun bugün ele aldığı konu ise dünya gündemini etkileyen Gazze’deki olaylar ve Cumhuriyet kutlamaları.

Gençler, Çavuşoğlu’nun “Gazze’de yaşananlar Cumhuriyet kutlamalarına gölge düşürecek mi?” sorusuna yanıt verdi. Sorunun cevabını veriyor..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu