Haber

Osmaniye’de deprem oldu mu? Az önce deprem mi oldu? Osmaniye’de son dakika depremleri! 23 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi!

Osmaniye deprem mi oldu Sorusu, geçtiğimiz dakikalarda yaşanan olaylar arasında en çok merak edilenlerin arasında yer aldı. Zaman zaman meydana gelen artçı sarsıntılardan dolayı vatandaşlar Osmaniye’de deprem mi yaşadı? Sorusuna internette yanıt arıyor. Tamam, Osmaniye’de bir sarsıntı mı oldu? Az önce deprem mi oldu? Osmaniye’de son dakika depremleri! 23 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi!

OSMANLI DEPREMİ MİYDİ?

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Son dakika Deprem haberi ile vatandaşlar anlık deprem haberi veriyor. Kandilli Rasathanesi yerel olarak deprem araştırmaları yapmakta ve sitesindeki son 500 depremi kamuoyuna sunmaktadır. Aşağıdaki son dakika deprem listesi ile son depremler ve şiddetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı, güncel deprem haberlerini son dakika deprem haberleri ile vatandaşlara ulaştırmaya devam ediyor.

BUGÜN OSMANİYE’DE DEPREM Mİ OLUYOR?

Kandili Rasathanesi’nin verdiği bilgiye göre Osmaniye’de gün içinde küçük depremler meydana geliyor. Ülkemizin coğrafi konumu nedeniyle zaman zaman farklı şehir merkezlerinde de sarsıntılar hissedilebiliyor.

OSMANİYE’DEKİ SON DEPREM LİSTESİ GÜNCELLENDİ- ANINDA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu