Teknoloji

Slitterhead Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Slitterhead çıkış tarihi, vaktinden önce yayınlanan fragman ile sızdırıldı. Kasım ayına hazır olun. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Summer Game Fest Öncesinde, Civilization 7 Sızdırıldı!


2020 yılında SIE Japan Studio ile yollarını ayıran başta Silent Hill serisine ek olarak, Gravity Rush ve Siren yaratıcısı Keiichiro Toyama tarafından kurulan Bokeh Game Studio, ilk oyununu 2021 yılındaki The Game Awards şovunda duyurmuştu. PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilen Slitterhead, hayli dikkat çeken bir oyun olmuştu.

Yapılan tanımlamada, bütünüyle korku türüne girmediği söylenmişti. Korkunun ifade edilebildiği birçok farklı türün birleşiminden oluşacağı söylenen oyun için, aynı zamanda doğaüstünden ziyade vücudun deforme olduğu türden bir korkuyu da içereceği belirtilmişti. Bu vesile ile pek fazla korku oyunu oynamayan oyunculara da ulaşılarak, hitap edilen kitlenin geniş tutulması hedefleniyor.

Her ne kadar aksiyonu eğlendirecek türden olsa da, etrafta yaldır yaldır koşturup düşman öldüreceğimiz bir oyun olmayacak ve oyuncuları çelişkiye düşürecek. Ayrıca belirli savaşlara da gönülsüz bir şekilde girecekmişiz.

Slitterhead Çıkış Tarihi, Vaktinden Önce Açıklandı

Bugün yapılan duyuruyla da, Slitterhead çıkış tarihi netlik kazandı. PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkacak olan oyun için 8 Kasım 2024 tarihine bir işaret koyabilirsiniz. Bu tarih, Summer Game Fest için planlanan ama ‘kazara’ erkenden yayına verilen fragman ile ortaya çıktı. TSİ 00:00 sıralarında başlayacak olan sunumda gösterilmesinin ardından, muhtemelen eş zamanlı olarak ön-siparişe açılmasını da bekleyebiliriz.

İlgili fragman geliştiricinin Youtube kanalında Gizli olarak ayarlanmış durumda, ama sızdırılan versiyonuna aşağıdan göz atabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu