Yaşam

Yalıçapkını dizisinden ayrılan Doğukan Polat’ın veda paylaşımı duygulandırdı

Başarılı oyuncu Doğukan Polat, ilk bölümden beri kadrosunda yer aldığı Yalıçapkını dizisinden ayrıldı. Trafik kazasında hayatını kaybeden Fuat’ı canlandıran Polat, dün akşam yayınlanan bölümün ardından bir veda paylaştı.

KAMERA ARKASINDAKİ HERKESE TEŞEKKÜRLER

Sette çektiği fotoğrafları Instagram hesabından yayınlayan Doğukan Polat, dizinin çekimlerinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Polat, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Ölüme yakın bir şey oldu ama ölen olmadı. Yetenekli ve keyifli insanları bir araya getirerek unutulmaz bir işe imza atan yapımcımız Onur Güvenatam ve OGM Pictures ailesine, Tanımak ve birlikte çalışmaktan onur duyduğum sevgili yönetmenlerim Burcu Alptekin ve Alptekin Bozkurt’a ve senaristlerimiz Mehmet Barış Günger ve Erhan’a görsel bir şölen sunan görüntü yönetmenlerimiz Tolga Çetin, Semih Neler başardıklarını anlamadığım Tuncer’in yetenekleri, farklı insanlıkları ve iletişimleri çok güzel. Kurt’a, Nail Koç’a, tüm prodüksiyona, yönetmenliğe, sanata, sese, kostüme, makyaja, ışıklandırmaya, tekniğe ve yakınlıkları, özverileri ve emekleri için ekibe, son üç işimde birlikte çalıştığım Star TV ve çalışanlarına…”

“İNANILMAZ YETENEK VE ORTA OLMAKTAN SEVİNİYORUM”

“Ve harika bir şey… İnanılmaz derecede yetenekli oyuncu arkadaşlarım ve hiçliğin ortasında olmaktan sevinçle doluyum, birlikte yaratmayı, gülmeyi ve vahim bir durumda ağlamayı özleyeceğim ve kalbimde hissedeceğim. .. Allah razı olsun, yeniden bir arada buluşmak dileğiyle, gözlerinden öpün, “hayırlı olsun.”

Doğukan Polat’ın paylaşımı Afra Saracoğlu, Emre Altuğ, Mert Ramazan Demir, Doğukan Polat ve Beril Pozam gibi rol arkadaşlarından yorum aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu