Haber

Yeni Kurulan Partiler Yükselişleriyle Dikkat Çekiyor

Medya Net Haber, yerel seçimler öncesinde vatandaşların nabzını tutmak amacıyla yaptığı anketin sonuçlarını kamuoyuyla paylaştı.

Medya Net Haber, önümüzdeki Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesinde vatandaşların nabzını tuttu. Medya Net Haber bu amaçla yaptığı anketin sonuçlarını kamuoyuna duyurdu. Medya Net Haber’den bugün yapılan açıklamada, ankete ilişkin şu ifadelere yer verildi:

“Media Net Haber olarak vatandaşın nabzını tutmaya devam ediyoruz. Yaklaşan yerel seçimler öncesinde yeni kurulan partilerin genel durumuna ilişkin yaptığımız anketlerde yükselişini sürdüren partilerin isimleri dikkat çekti.

“YENİ KURulan PARTİLER YÜKSELİŞİYLE DİKKAT ÇEKİYOR”

Genel başkanlığını Teoman Memnun’un yaptığı Yerli ve Milli Parti, Türkiye genelinde 30 ilde örgütlenmesini tamamlayarak çok hızlı bir büyüme göstererek, en yüksek büyüme yüzdesine sahip parti oldu.

“Genel seçimlerde kıyasıya rekabet eden partiler arasında anket sonuçlarında büyümeye devam eden yeni kurulan partiler arasında Yeniden Refah Partisi, Milli Yol Partisi, Zafer Partisi ve DEVA Partisi öne çıkıyor.”

REKLAM YAYINI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu