Haber

İYİ Parti’den yeni video: ‘Recep Bey sunar; ahlakın sonu

İYİ Parti, seçimler için hazırladığı “ahlak, ekonomi, deprem, mülteci, terör ve demokrasi” temalarının işlendiği irtibat kampanyası serisinin ilk görselini paylaştı.

“Ahlakın sonu” başlıklı ve “Recep Bey sunar” yazısı ile başlayan görselde; “Hırsızlığı ödüllendiren bir anlayış… Yargılayan, hedef gösteren, tehdit eden bir yönetim…” başlıklı bölümler vardı.

“Recep Bey sunar” yazısı ile başlayan görselde bir seçmen; “Akşam o elektriği görene kadar intihar etmeye çalıştım. Bir oğlum var, evde yatıyor, hasta, “Türk Tabipleri Birliği’nin İstanbul’da Tıp Bayramı münasebetiyle düzenlediği yürüyüşte polisin müdahalesini gördüm ve Dr. Erdinç Köksal; HES’in yapılmasına “Annenizi, babanızı tedavi ettik” sözleriyle karşı çıkan İkizdereli bir kişi; “Devlet sayemizde devlettir” sözleri yer aldı.

“Ahlakın sonu” yazısıyla başlayan bölümde Erdoğan’ın; “Bunlar rezil, bunlar kaltak… Bir takım şerefsizler, namussuzlar… Utanma, ahlaksız… Topal ol… Sen ne ahmaksın…” ifadeleri kullanıldı. “Hakaret ve Küfür Konuşan Kişi” başlıklı bölümde Erdoğan yine; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Demokrat Parti Genel Başkanı olduğu dönemde “İki sarhoşun çıkardığı kanun…” sözlerinin yanı sıra “Millet emanete, millet ahlaka bakar… Bir Türkiye’nin en yozlaşmış hükümetlerinden … Belediyelerde yolsuzluk, belediyelerde yolsuzluk, kuruluşlarında kamu yolsuzluğu…” yer aldı.

Videonun “Hırsızlığı Ödüllendiren Anlayış” başlıklı bölümünde suç örgütü elebaşı Sedat Peker’in Sermaye Piyasası Kurulu, AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, Kızılay ve Ensar Vakfı’na ilişkin tezlerine yer verildi. Görüntünün devamında AK Parti 2002’de iktidara gelmeden önce Erdoğan’ın “Türkiye’yi bu hale kim getirdi” sözleri yer aldı.

Videonun “Yargılayan, hedef gösteren, tehdit eden bir iktidar” başlıklı bölümünde Erdoğan’ın UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, “Hanımefendinin kaçışı yok… Onunla hemen hesaplaşacağız… Gelin hanıma ders vermiş… Meral Hanım, benimle ilgilenin.” Merak etmeyin… Güzel günler, ne olacak…” ve silahlı saldırının gerçekleştirildiği YETERLİ Parti İstanbul İl Başkanlığı binası görüntüleri yer aldı.

Videonun sonunda Akşener; Bütün bunlar bitecek ve yepyeni bir güneş doğacak çünkü 14 Mayıs’ta Türkiye tarih yazacak.” (HABER MERKEZİ)

habersemdinli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu