Ekonomi

Lithia & Driveway 4. çeyrek kazançlarını 14 Şubat’ta açıklayacak

MEDFORD, Ore. – Dünyanın önde gelen otomotiv perakendecilerinden Lithia & Driveway (NYSE: LAD), 14 Şubat 2024 Çarşamba günü piyasa açılışından önce 2023 dördüncü çeyrek kazançlarını açıklayacak. Şirket ayrıca bir konferans görüşmesi yapacağını da duyurdu. Bu sonuçların tartışılması için aynı gün Doğu Saati ile sabah 10:00’da bir oturum düzenlenecektir.

Yatırımcılar ve ilgili taraflar konferans görüşmesine (877) 407-8029 numaralı telefondan erişebilirler. Ek olarak, Lithia & Driveway yatırımcı ilgisi web sitesinde canlı bir web yayını ve konferans görüşmesinin tekrarı mevcut olacak.

Lithia & Driveway, araç sahipliği yaşam döngüsü boyunca ürün ve hizmetler sunan en büyük otomotiv perakende ağlarından birini işletmektedir. Şirket, e-ticaret, finansal analiz ve diğer ilgili hizmetler de dahil olmak üzere fiziksel konumlar ve dijital platformların bir karışımı aracılığıyla kullanışlı ve sorunsuz deneyimler sunmaktan gurur duymaktadır. Lithia & Driveway, çeşitlendirilmiş ve farklılaştırılmış iş modelinden yararlanarak oldukça parçalı otomotiv perakende segmentinde büyüme sağlamayı hedefliyor.

Şirketin vizyonu, tüketicilerin otomotiv hizmetleriyle nasıl ve ne zaman etkileşime gireceklerine ilişkin tercihlerini karşılamak için kişisel ulaşım çözümlerinin modernleştirilmesini içeriyor.

Bu duyuru bir basın bültenine dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
eşya depolama
Başa dön tuşu