Yaşam

Şarkıcı Cansever uhde duygusu hakkında konuştu: Bir çocuğum olsun isterdim

Yıllardır güçlü sesi ve müziğiyle adından söz ettiren başarılı müzisyen Cansever, 360 TV’de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​Derece programına konuk oldu. Yıllardır mücadele ettiği hastalığı hakkında konuşan Cansever, bir de çocuk itirafı yaptı.

“HASTALIKIM IBO SHOW’A KATILDIM ZAMAN BAŞLADI”

Omurilik rahatsızlığının nasıl başladığını anlatan sanatçı, “Çocukluğumdan beri bu romatizmal hastalığım var. Bu hastalık kendini ya erken ya da geç gösterdi. İlk İbo Show’a gittiğimde biraz boynumu çeviremedim sonra. Sırtımda ağrılar başladı, aileme ‘rüzgârınız var’ dediğimde ‘Ondan sonra kemik bükülmeye başladı. O zamanlar şirketim hastalığımın tedavisini üstleneceklerini söyledi ama albüm çalışmaları için hep ertelediler. Hastalığım ilerlemeye başlayınca Almanya’ya gittim ve 3-4 yıl hiçbir şey yapmadım” dedi.

“ÇOCUĞUM OLMAYI ÇOK İSTEDİM”

Yıllar önce evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisinin evli olduğunu öğrenen Cansever, evliliğe küstüğünü söyledi. Kalbindeki çirkinliği anlatan Cansever, “Çocuk sahibi olmayı çok isterdim ama artık istemiyorum. Torunlarımız çok, onlar benim canlarım. Hepsi benim varlığım. Evlendiğimde evlenseydim. sağlıklı olsaydı çocuk sahibi olurdum.önceleri topuklu ayakkabı ve elbise giyerdim.forma girdim.omurilik rahatsızlığım nedeniyle hamile kalamadım.çünkü vücudumda tartıya çıkmak yasaktı. Artık kilo almama bile izin verilmiyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu